T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

2020 Yılının Üçüncü Koordinasyon Toplantısı Covit 19 Tedbirleri Alınarak Gerçekleştirildi

Yayın Tarihi : 22.10.2020

Müdürlüğümüz tarafından yürütülen çalışmaların daha etkin ve verimli gerçekleştirilmesi, birimler arası koordinasyonun sağlanması,  çalışmaların bütünlüğü, sürekliliği ile iç işleyişlerde karşılaşılacak olan sorunları gidermek amacıyla 2020 yılının üçüncü koordinasyon toplantısı sosyal mesafe, maske ve dezenfektan gibi önlemler alınarak İl Müdürlüğümüz konferans salonunda gerçekleştirildi. 
İl Müdürümüz Ergün ÇOLAKOĞLU başkanlığındaki toplantıya, İl Müdür Yardımcılarımız, İlçe Tarım Müdürlerimiz ve Şube Müdürlerimiz katıldı.
 
İl Müdürümüz Ergün ÇOLAKOĞLU toplantının açılış konuşmasında: “İl Müdürlüğümüz tarafından yürütülen çalışmaların daha etkin ve verimli gerçekleştirilmesi için gerekli tedbirleri almalıyız. Çiftçilerimizin sorunlarını güler yüzlü bir tavırla dinlemeli, gerçekleşmeyen talep ve başvurularının sebeplerini gerekçeleriyle izah etmeliyiz. Çiftçilerimizin mağdur olmamaları için gerekli gayreti göstermeliyiz ve İlçenizde veya bölgenizdeki tarımsal potansiyeli, buna ilişkin sorunları tespit ederek; çiftçilerimize her zaman destek olacak şekilde çalışmalarımızı devam ettirmeliyiz” dedi.
 
Açılış konuşmasının ardından İlçe ve Şube Müdürlerimiz yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi verdi. İlimiz tarımında karşılaşılan sorunlar dile getirildi ve çözüm için bilgi alışverişinde bulunuldu. İl Müdürümüz toplantının verimli geçtiğini belirterek, katılımlarından dolayı İlçe ve Şube Müdürlerine teşekkür etti.