2.10.2018 / Gösterim Sayısı : 133

Toç Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay Şube Başkanı İl Müdürümüz Ergün ÇOLAKOĞLU’ nu Ziyaret Etti

             TOÇ BİR-SEN Genel  Başkan Yardımcısı Fikret AKDENİZ, Hatay Şube Başkanı Mustafa ŞANVERDİ, Şube Başkan Vekili Yılmaz KALKAN ve Hatay Orman İşletme Müdürü Abidin VARIŞLI, İl Müdürümüz Ergün ÇOLAKOĞLU'nu makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan TOÇ BİR-SEN Genel Başkan Yardımcısı Fikret AKDENİZ, sendikal faaliyetleri hakkında İl Müdürümüz ÇOLAKOĞLU'na bilgi verdi. Üye sayısı ve faaliyetleri bakımından Ülkenin ve ilin en etkin sendikası ve sivil toplum örgütü olduklarına işaret eden AKDENİZ, sendika olarak üyelerinin menfaatleri doğrultusunda çabalarının devam ettiğini beyan etti.

Ziyaretleri için TOÇ BİR-SEN heyetine ve Hatay Orman İşletme Müdürü Abidin VARIŞLI'ya teşekkür eden İl Müdürümüz Ergün ÇOLAKOĞLU sendikaların ve diğer sivil toplum kuruluşlarının demokrasinin vazgeçilmez unsurları olduğunu söyledi. "Gerektiğinde sivil toplum kuruluşlarıyla fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bundan sonraki dönemde de ilimiz tarımının seviyesini zirveye ve hak ettiği noktaya ulaştırabilmek için toplumun tüm kesimleriyle olduğu gibi sivil toplum örgütleriyle de fikir alışverişinde bulunmaya devam edeceğiz" dedi.


''