17.9.2018 / Gösterim Sayısı : 214

2018 Yılının İkinci Koordinasyon Toplantısını Gerçekleştirildi

2018 yılının ikinci koordinasyon toplantısı 12.09.2018 tarihinde yapıldı. İl Müdürümüz Ergün ÇOLAKOĞLU başkanlığındaki toplantıya, İl Müdür Yardımcılarımız, İlçe Tarım Müdürlerimiz ve Şube Müdürlerimiz katıldı.

İl Müdürümüz Ergün ÇOLAKOĞLU toplantının açılış konuşmasında: "İl Müdürlüğümüz tarafından yürütülen çalışmaların daha etkin ve verimli gerçekleştirilmesi, birimler arası koordinasyonun sağlanması, çalışmaların bütünlüğü, sürekliliği ile iç işleyişlerde karşılaşılacak olan sorunları gidermek amacıyla toplanmış bulunmaktayız. Çiftçilerimizin sorunlarını güler yüzlü bir tavırla dinlemeli, gerçekleşmeyen talep ve başvurularının sebeplerini gerekçeleriyle izah etmeliyiz. Çiftçilerimizin mağdur olmamaları için gerekli gayreti göstermeliyiz ve İlçenizde veya bölgenizdeki tarımsal potansiyeli, buna ilişkin sorunları tespit ederek; çiftçilerimize her zaman destek olacak şekilde çalışmalarımızı devam ettirmeliyiz" dedi.

Açılış konuşmasının ardından İlçe ve Şube Müdürlerimiz 2018 yılı içerisinde gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili  sunumlarını yaptılar. Sunumların ardından İlçe müdürlüklerimizin karşılaştığı sorunlar dile getirildi ve çözüm için bilgi alışverişinde bulunuldu. İl Müdürümüz toplantının verimli geçtiğini belirterek, katılımlarından dolayı İlçe ve Şube Müdürlerine teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

''