26.4.2018 / Gösterim Sayısı : 238

2018 Yılı İlk Koordinasyon (Program) Toplantısı Yapıldı

#2018 Yılı İlk Koordinasyon (Program) Toplantısı Yapıldı

Hatay Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğümüz tarafından yılda üç defa yapılması planlanan koordinasyon toplantılarının birincisi olan program toplantısı 25.04.2018 tarihinde İl Müdürümüz Mehmet ANDİÇ başkanlığında, İl Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz ve İlçe Müdürlerimizin katılımı ile Kumlu İlçe Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantı programının okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan İl Müdürümüz Mehmet ANDİÇ; Hayatın yaşamsal öneme haiz her alanına dokunan bir sektörün önemli bir temsilcisi olan kurumun çalışanları olarak gereken sorumluluğu ve ciddiyeti göstererek, bizlerden beklenen çalışma disiplini, bütünlüğü ve verimliliğini göstermek durumundayız" dedi. En önemli görevlerimiz arasında yer alan tarımsal desteklemeler, hayvan sağlığı çalışmaları ve gıda denetimleri olduğunu, bu çalışmaların planlı ve bir program dâhilinde olması gerektiğini, ölçülebilir performans hedeflerinin belirlenerek izleme ve değerlendirme toplantıları ile takip edildiğini, başarılı ve başarısız çalışmaların belirlendiği, yetersiz kalınan çalışmalardaki sorunların tespitini ve gerekli önlemler alınması gerektiğini söyledi.

Toplantıda, Şube Müdürlerimiz yaptıkları sunumlarla 2018 yılı ilk dört aylık faaliyetlerini ve 2018 yılı hedeflerini anlatılar. Sunumlardan sonra İl Müdürümüz Mehmet ANDİÇ tarafından toplantının genel bir değerlendirilmesi yapılarak toplantı sona erdi.


''